Enquête: Wensen en behoeften nieuwe CAO Sportverenigingen

Netwerk in de Sport zet zich als werkgeversorganisatie al heel veel jaren in voor het mogelijk maken van goed werkgeverschap voor iedere lokale amateur sportorganisatie in Nederland. Wij faciliteren daarom o.a. al sinds 2003 de CAO Sportverenigingen in overeenstemming met de vakbond @FNV Sport & Bewegen.

We vinden het belangrijk dat de CAO de elementen bevat die voor alle sportverenigingen met professionals in dienst van waarde zijn, waardoor het aantrekken van kwalitatief goed (sporttechnisch) kader mogelijk blijft én het werkveld aantrekkelijk blijft voor professionals.

Om deze wensen en behoeften in de gesprekken rondom de nieuwe CAO Sportverenigingen mee te nemen, horen wij graag van (de besturen van) de sportverenigingen waar we op in zouden moeten zetten. We hebben daarom een korte online vragenlijst (max. 10 minuten) opgesteld.

Als huidig lid van de werkgeversorganisatie Netwerk in de Sport maak je op dit moment ook gebruik van de CAO Sportverenigingen en is jouw mening voor de nieuwe CAO dus enorm waardevol? Dan horen wij heel graag van jou!

Vragenlijst

De vragenlijst is tot en met vrijdag 1 mei 2026 a.s. in te vullen.